Krajský přebor žactva A 28. a 29.5.

Vydáno dne 31. 05. 2004 (počet přístupů 3314)

Krajský přebor staršího žactva se konal v Praze na Strahově. Motorlet se stal se 16 přebornickými tituly nejúspěšnéjším oddílem těchto závodů. Medailová bilance všech oddílů "silné pražské pětky" byla ale tentokrát velmi vyrovnaná.

Nejvíce se na úspěchu plavců Motorletu podíleli Michal LEDL (91), který získal 7 vítězství a Tereza HROMÁDKOVÁ (90), která zvítězila 5x. Oba získali dva ze svých titulů ve štafetách, kde Motorlet nanašel přemožitele. Zvláště pak výkon kraulové štafety žáků je vyborný (zřejmě nejlepší čas Motorletu v této věkové kategorii).

žáci SK Motorlet1O 4x5002:09,0PÍCHA Pavel, VANĚČEK, LEDL, PÍCHA Petr

Vedle vítězství potěšily trenéry i výborné výkony. Od Michala LEDLA se čekaly. Čtyři nové osobní rekordy ho favorizují na zisk medailí na LMČR A. Zřejmě hned v několika disciplínách bude nastupovat jako favorit č.1. Ještě více je ale asi potěšila Tereza HROMÁDKOVÁ, která konečně na své nejsilnější trati 100 m prsa zlepšila svůj "letitý" osobní rekord. Výrazné zlepšení prokázala i v dalších disciplínách. Také od ní se bude očekávat boj o medaile na LMČR A.

Výborně zaplaval i Pavel PÍCHA. Motorlet tak má trojlístek "jistých" postupujících na LMČR A. Ovšem ani další naši plavci nejsou rozhodně bez postupových šancí. Čekání na to, zda se kvalifikovali do Českých Budějovic, bude pro ně ale napínavější.

Kompletní výsledky kategorie čtrnáctiletých obsahují i výsledky závodů štafet. Jsou dostupné i z pravého horního menu pod volbou ročník 1990. Volba ročník 1991 zpřístupňuje kompletní výsledky třináctiletých. Pod volbou MoP výkony jsou u všech plavců Motorletu porovnány dosažené časy na KPŽ A s jejich nejlepšími časy zaplavanými v roce 2003. Medailové pořadí pak obsahuje vyhodnocení medailové úspěšnosti jednotlivých oddílů v kategorii starší žactvo.

autor: mtb | komentářů: 0